obrazek

Bluzy i koszulki z nadrukami, między innymi z napisami, są obecne w modzie od wielu lat. Jednak w ostatnim czasie szczególne ważne jest to jaki przekaz niesie ze sobą dany nadruk. Dlatego też warto wiedzieć po jakie napisy i grafiki sięgać, a także jak nosić bluzy i t-shirty z napisami?

Mocny przekaz

Niezwykle modne stało się projektowanie własnych koszulek. Dzięki temu można zadbać o to by tekst lub rysunek na koszulce nie był trywialny lub przypadkowy. W zasadzie nie ma znaczenia co dokładnie znajdzie się na koszulce, jednak napis powinien być nam bliski. Może zawierać ważny dla nas cytat, może być apelem do otoczenia w ważnej dla nas kwestii, może też w bezpośredni lub pośredni sposób mówić coś o charakterze właściciela koszulki. Koszulka z własnym napisem będzie jedyna i niepowtarzalna, dlatego będzie miała szczególną wartość. Jeśli od początku do końca zaprojektujemy własną koszulkę to na pewno będzie ona stanowiła częsty element w wielu modowych stylizacjach.

Jak nosić ubrania z napisami?

Bluzy i koszulki z własnym nadrukiem można nosić na wiele sposobów. Najbardziej klasyczny zestaw to koszulka plus jeansy. Oczywiście odzież z nadrukami jest też częstym elementem w stylizacjach sportowych. Bluz i koszulek z napisami nie powinno też zabraknąć w szafach tych, którzy fascynują się modą uliczną. Ale to nie wszystko, ponieważ koszulki z napisami można nosić także w wersji glamour. Ciekawy przekaz na koszulce połączony z eleganckimi rzeczami to świetny modowy eksperyment. Stylizacje z ubraniami z napisami w luksusowym wydaniu to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panowie mogą ubrać t-shirt z napisem do sportowego garnituru, a panie do marynarki, klasycznych spodni i szpilek. Taka koszulka doda stylizacji odrobinę ekstrawagancji i luzu.
Nie ma innego równie łatwego i taniego sposobu, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju ubrania. Z pomocą firm, które zajmują się wykonywaniem zaprojektowanych przez klientów nadruków na ubraniach i gadżetach można stworzyć nawet własną kolekcję wyjątkowych rzeczy.